uaru
Тел.: +38 067 676 8899
mediamaidan.info@gmail.com,
Відключення аналогового телебачення в Україні загрожує інформаційною небезпекою - «Інформаційний Майдан» (відео) * Пташенята Пшонки під крилом Матіоса виросли в запеклих стерв'ятників * Керівництво країни повинно негайно звільнити очільників Держспецзв’язку і Концерну РРТ (Відео) * Петиція щодо обмеження повноважень військової прокуратури заради підвищення обороноздатності України. * Главный военный прокурор Анатолий Матиос собрался в отставку. Известно имя «преемника» *

США звинуватили Росію в розпалюванні війни на сході України і створенні гуманітарної кризи в регіоні

12:24 02 февраля 2018
США звинуватили Росію в розпалюванні війни на сході України і створенні гуманітарної кризи в регіоні

Місія США в ОБСЄ також закликала РФ звільнити українських та кримськотатарських полонених

В.о. заступника начальника місії США в ОБСЄ Мішель Сідерс заявив, що Росія розпалює війну на сході України та намагається заморозити військовий конфлікт. Текст заяви американського представника опубліковано на сайті місії США в ОБСЄ.

«Майже 4 роки тому Росія почала своє втручання у справи суверенної держави – України, як і в Грузії в 2008 році. Результатом агресії є триваючий конфлікт, який коштував життя більше 10 000 українцям. І хоча існує узгоджений план до встановлення миру, прогрес на цьому шляху здається мізерним, оскільки щотижневе порушення режиму припинення вогню, що реєструють в Донецьку та Луганську, залишається на неприпустимому рівні. Ми закликаємо скористатись імпульсом, пов’язаним із звільненням полонених 27 грудня, щоб здійснити повний обмін за Мінськими домовленостями», – йдеться у заяві.

Він також звернув увагу на погіршення гуманітарної кризи в регіоні, завдяки, зокрема обстрілу насосної станції на Донбаському водопроводі. Цей об’єкт забезпечує водою, а відтак і теплом, більше мільйона людей.

США закликали Росію дозволити міжнародно-визнаним організаціям гуманітарної допомоги надати необхідну допомогу населенню регіону. «Якщо РФ хоче допомогти у вирішенні гуманітарної кризи, яку вона створила, вона має внести свій вклад в План ООН з гуманітарного реагування. Протягом останніх кількох років Росія не сприяла зусиллям ООН, залишивши обов’язок про турботу про людей іншим», – сказав Сідерс.

Ще одним питанням звернення стало звільнення кримськотатарських активістів, багато з яких перебувають в ув’язненні «в поганих умовах». Американська сторона вчергове закликала Росію їх звільнити. 

Нагадаємо, за даними ООН, гостру нестачу продовольства в Україні, зокрема в зоні конфлікту, відчувають 1,2 млн людей.

Як повідомлялось, після публікації «кремлівської доповіді», списку до якого увійшли російські олігархи та найближче оточення президента РФ Путіна, Мінфін США повідомив щодо введення нових санкцій проти Росії найближчим часом. Календарь событий и новостей
февраль 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Тел.: +38 067 676 8899mediamaidan.info@gmail.com,