uaru
Тел.: +38 067 676 8899
mediamaidan.info@gmail.com,
Відключення аналогового телебачення в Україні загрожує інформаційною небезпекою - «Інформаційний Майдан» (відео) * Пташенята Пшонки під крилом Матіоса виросли в запеклих стерв'ятників * Керівництво країни повинно негайно звільнити очільників Держспецзв’язку і Концерну РРТ (Відео) * Петиція щодо обмеження повноважень військової прокуратури заради підвищення обороноздатності України. * Главный военный прокурор Анатолий Матиос собрался в отставку. Известно имя «преемника» *

Відключення аналогового телебачення в Україні загрожує інформаційною небезпекою - «Інформаційний Майдан» (відео)

18:09 21 апреля 2017
Відключення аналогового телебачення в Україні загрожує інформаційною небезпекою - «Інформаційний Майдан» (відео)

Відключення аналогового телебачення в Україні несе інформаційну небезпеку.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявив лідер ГО «Інформаційний Майдан» Павло Білоножко.

Він нагадав, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення відключити аналогове телебачення з 30 червня і перейти на цифрове.

«Першою областю, де це станеться, стане Кіровоградська. Це небезпечно для нашої держави, тому що, по-перше, ми три роки говорили про те, що нічого не робиться для того, щоб підготувати технічну складову цифрового мовлення так, щоб ефективно населення було забезпечено саме цифровим мовленням. На сьогоднішній день у нас цифровим мовленням покрито близько 60% території України. Тобто, якщо відключити аналогове телебачення в Кіровоградській області і взагалі в Україні, то тільки 30% населення зможе дивитися українське мовлення », - уточнив П.Білоножко.

На його думку, це призведе до того, що у людей, які матимуть можливість переходити на супутник, з'явиться можливість дивитися не тільки українські, але російські пропагандистські канали.

«А велика частина населення, зокрема, бабусі в селах, по-перше, будуть м'яко кажучи, незадоволені такою ситуацією, коли не зможуть подивитися новини, серіали. Тому буде серйозний опір, серйозне невдоволення населення діями української влади, яка дозволяє знущатися над людьми», - вважає громадський активіст.

Втім, за його словами, це лише вершина айсберга.

«Головна проблема в тому, що, на жаль, команда колишнього прем'єра Яценюка сьогодні очолює ключові структури, які відповідають за інформаційну безпеку нашої держави - Держспецзв'язку, концерн РРТ та інші структури. І ці люди руйнують сферу зсередини країни. Таким чином, відбувається підігрування Кремлю, підігравання Путіну в тому, щоб Україна втратила незалежність. Ми дізналися, що в концерні РРТ працює та сама аудиторська фірма, яка була задіяна в підготовці до його штучного банкрутства в 2014 році. Ми зупинили процес банкрутства», - зазначив Білоножко.

Він висловив переконання, що управляти цифровим телебаченням в Україні повинна не державна структура, а державний концерн РРТ.

«РРТ - це національна безпека нашої держави. Червона кнопка українського телебачення повинна залишитися в державі», - підкреслив він.

У свою чергу експерт з питань розвитку телерадіомовлення в Україні Анатолій Антоненко сказав наступне: «Сьогодні потрібно доручити концерну РРТ привести два мультиплекси в нормальний стан, щоб розширити кількість передавачів, зробити могутніше деякі передавачі, щоб привести охоплення населення до 95%, тільки після цього можна говорити про відключення аналогового телебачення».

У той же час народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін висловив думку, що «влада зацікавлена ​​напередодні в тому, щоб відключити більш-менш об'єктивні канали та, таким чином, встановити контроль над інформаційним простором і фактично глобальну цензуру в новинних ресурсах» .

«Ми сьогодні маємо серйозний виклик перед медіа в Україні шляхом знищення аналогового телебачення, аналогового зв'язку і блокування створення альтернативи сучасної у вигляді цифрового телебачення. Все це робиться виключно з метою узурпації влади», - вважає він.Календарь событий и новостей
январь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Тел.: +38 067 676 8899mediamaidan.info@gmail.com,