uaru
Тел.: +38 067 676 8899
mediamaidan.info@gmail.com,
Відключення аналогового телебачення в Україні загрожує інформаційною небезпекою (відео) * Пташенята Пшонки під крилом Матіоса виросли в запеклих стерв'ятників * Керівництво країни повинно негайно звільнити очільників Держспецзв’язку і Концерну РРТ (Відео) * Петиція щодо обмеження повноважень військової прокуратури заради підвищення обороноздатності України. * Главный военный прокурор Анатолий Матиос собрался в отставку. Известно имя «преемника» *

Існує небезпека та висока вірогідність втручання Росії у вибори в Україні

11:50 18 червня 2018
Існує небезпека та висока вірогідність втручання Росії у вибори в Україні

Дивлюсь, зараз йде обговорення питання ймовірності втручання Росії в майбутні вибори в Україні. Невже є хоч одна людина, яка допускає відсутність такого втручання? Звісно, мова не йде про виборчі "каруселі" за участю мешканців Бєлгороду. Мова не йде про несанкціоноване втручання в роботу ЦВК або про друк підроблених бюлетенів в Ростові.

Розповсюдження фейкової інформації в електронних (в тому числі – в українських) ЗМІ. Це втручання? Так. Організація або фінансування громадських організацій антиукраїнської направленності. Втручання? Так. Організація різного ґатунку релігійних "ходів". Втручання? Так. Організація спеціальних операцій, направлених на зневіру, розчарування та дестабілізацію ситуації в країні. Втручання? Так. Організація диверсій на об‘єктах інфраструктури з подальшим посиленням соціального напруження. Втручання? Так. Я навів лише невеликий перелік ймовірних дій Росії.

Вважаю доцільним зауважити: низка заходів, пов‘язаних з Росією і її впливом триває просто зараз. Активізація громадських організацій і політичних партій ("За життя", "Жінки за мир"), провокації, спрямовані на руйнацію позитивного іміджу України в світі (спроби зіпсувати україно-польські стосунки, підігравання зростанню напруженості між Україною та Угорщиною, оприлюднення фейкової інформації про утиски свободи слова і "п‘яти тисяч політв‘язнів" від мадам Бондаренко). Організація замаху на вбивство Бабченка. Після оприлюднення певного списку потенційних жертв, у декого з‘явилась недовіра до цього факту.

Шановні, а уявіть собі на хвилину, які б були наслідки вбивств, бодай, трьох-п‘яти журналістів, незалежно від видань та каналів? Які б були наслідки? "Режим убивает журналистов"!, "Хунта поставила крест на свободе слова!", "Влада не здатна захистити громадян!", "В країні діє режим внутрішньої окупації!". Що, не так? Чи не такі слогани волали в перші години після оприлюднення інформації про замах? Саме такі!

Тож, я переконаний: втручання Росії буде! Буде неминуче! Питання стоїть не в тому, буде чи ні. Питання стоїть "чи спроможні ми вистояти"? Поживемо – побачимо.Календар подій та новин
січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Тел.: +38 067 676 8899mediamaidan.info@gmail.com,