uaru
Тел.: +38 067 676 8899
mediamaidan.info@gmail.com,
Відключення аналогового телебачення в Україні загрожує інформаційною небезпекою (відео) * Пташенята Пшонки під крилом Матіоса виросли в запеклих стерв'ятників * Керівництво країни повинно негайно звільнити очільників Держспецзв’язку і Концерну РРТ (Відео) * Петиція щодо обмеження повноважень військової прокуратури заради підвищення обороноздатності України. * Главный военный прокурор Анатолий Матиос собрался в отставку. Известно имя «преемника» *

Відключення цифрового телебачення ставить під загрозу інформаційну безпеку України.

12:24 03 вересня 2018
Відключення цифрового телебачення  ставить під загрозу інформаційну безпеку України.

Сьогодні фактично звершується те, що навіть при злочинному режимі Януковича неможливо було уявити. 1 вересня вимкнено аналогове мовлення. Натомість розвиток цифрового мовлення залишився на рівні 2013 року, тобто й надалі монопольна приватна структура “Зеонбуд”, яку пов’язують з найближчим оточенням Януковича, отримує повний контроль над інформаційним простором України.

Але ж згадаємо, що однією з тез нещімної критики режиму Януковича була про необхідність руйнування штучної приватної монополії “Зеонбуду” та натомість будівництво цифрового мовлення на основі державного Концерну РРТ, якій єдиний володіє мережею телевеж й іншої необхідної інфраструктури, яка будувалась десятиліттями, починаючи з 50х років минулого сторіччя і без якої існування ефірного мовлення неможливе. До Революції Гідності з цією тезою погоджувались всі провідні медіаексперти країни.

 

Нажаль з моменту як колишні опозиціонери на чолі з Яценюком стали владою, дивним чином, замість позитивних змін та реформ почалось злочинне руйнування стратегічного державного підприємства, що забезпечує інформаційну безпеку України (Концерн РРТ).

 

Замість патріотично-налаштованого керівництва Концерну РРТ, яке здатне було провести необхідні реформи, Яценюк свідомо призначив коррупціонерів та відвертих посібників російської агресії, які здали ворогу телевізійні вежі на сході країни й протягом 2014-2016 років фінансували російську пропаганду державним коштом. І як стало очевидним тоді і зараз їх основною метою було – залишити “статус кво" з “Зеонбудом” та створення умов для штучного банкруцтва Концерну РРТ. Про це фахівці Концерну РРТ попереджали керівництво країни ще в травні 2014 року й всіма можливими правовими засобами протидіяли цим злочинним намірам.

 

Натомість переважна більшість медіаекспертів та політики, які на весь голос позиціонували себе як борці за свободу слова, просто перестали помічати проблему, а деякі навіть намагались “відбілити” відвертих злочинців – зрадників національних інтересів України. Варто нагадати їм, не називаючи прізвища, що фахова громадськість попереджала, що їм буде соромно за свою позицію.

 

І лише завдяки самовідданій боротьбі трудового колективу та громадськім активістам, незалежним журналістам злочинці були звільнені і їх злочинні плани не були реалізовані, але дорогоцінний час для реформ телебачення було втрачено.

 

Теперішнє керівництво Концерну РРТ, нарешті, усвідомивши проблему, практично слово в слово повторило стратегію, що була розроблена реформаторськими управлінцями цієї структури наприкінці 2013 початку 2014 року. Нажаль, ця стратегія жодним чином не реалізувалась  в практичній площині.

 

Звертаємо увагу керівництва держави, небайдужих громадян, фахівців галузі про те що ЄДИНИМ виходом з ситуації є будівництво нового якісного, доступного простим громадянам цифрового мовлення, яке можливе виключно на базі державного Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.Календар подій та новин
січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Тел.: +38 067 676 8899mediamaidan.info@gmail.com,