uaru
Тел.: +38 067 676 8899
mediamaidan.info@gmail.com,
Відключення аналогового телебачення в Україні загрожує інформаційною небезпекою (відео) * Пташенята Пшонки під крилом Матіоса виросли в запеклих стерв'ятників * Керівництво країни повинно негайно звільнити очільників Держспецзв’язку і Концерну РРТ (Відео) * Петиція щодо обмеження повноважень військової прокуратури заради підвищення обороноздатності України. * Главный военный прокурор Анатолий Матиос собрался в отставку. Известно имя «преемника» *

Адвокат Вілков: у ГПУ Денисюка водили кабінетами і певні люди вимагали за звільнення понад $1 млн (ВІДЕО)

14:35 19 вересня 2017
Адвокат Вілков: у ГПУ Денисюка водили кабінетами і певні люди вимагали за звільнення понад $1 млн (ВІДЕО)

Адвокат Вілков: у ГПУ Денисюка водили кабінетами і певні люди вимагали за звільнення понад $1 млн (ВІДЕО)

Адвокат екс-голови управління Державної податкової адміністрації у Харківській області Станіслава Денисюка Сергій Вілков заявив, що до вимагання може бути причетний головний військовий прокурор Анатолій Матіос і прокурор Дмитро Борзих.

В Україні після перемоги Революції Гідності помітно погіршилась ситуація з правами людини.

Про це заявив захисник 15 вересня в ефірі телеканала NewsOne, передає ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАЙДАН.

«Якщо ми будемо дивитися на норми Конституції, то Україна – демократична країна. Але... за фактом влада і демократія не є якимись пов'язаними речами. Це – абсолютно різні речі. Демократія існує тільки для певних осіб. Для звичайного пересічного українця демократії на сьогодні не існує», – заявив правозахисник.

За його словами, будь-якого громадянина можуть затримати, «катувати, помістити в умови ізоляції тощо».

«Суди сьогодні підтримують тільки сторону обвинувачення, продовжують строки тримання під вартою, абсолютно ігноруючи позицію захисту... Тому нічого після перемоги Революції Гідності в кращий бік не змінилося. Більше того, стало ще гірше», – зазначив він.

Зокрема, коментуючи так звану «справу екс-податківців» у частині обвинувачення колишнього голови Харківської податкової Станіслава Денисюка, правозахисник зазначив, що останнє судове засідання «не мало нічого спільного з правосуддям».

«Тому що ігнорувалися й не виконувалися вимоги, як КПК, Конституції України, Європейської конвенції про захист прав людини й основоположних свобод тощо. Фактично Денисюка завезли на дві доби в Печерський райсуд для тортур. Моєму підзахисному не один раз викликали «швидку», – повідомив захисник екс-податківця.

Адвокат Денисюка також у прямому ефірі оприлюднив скаргу свого підзахисного, що на початковому етапі розслідування слідство штучно причисляло екс-податківця до «схем Клименка»: «У ГПУ на вулиці Різницькій Денисюка водили по кабінетах, і з самого початку (після затримання) до нього підходили "певні люди", які вимагали з нього і його сім'ї гроші за звільнення в розмірі більше 1 млн дол.»

Вілков додав, що після звернення Денисюка щодо цього свавілля інспекція ГПУ відкрила кримінальну справу і почала розслідування.

«Зі слів Денисюка, на підставі негласних слідчих дій стало відомо, що до вимагання неправомірної вигоди може бути причетний головний військовий прокурор Анатолій Матіос і безпосередньо прокурор Дмитро Борзих», – розповів Вілков, додавши, що на відкритому судовому засіданні з'ясувалося: у ГПУ підвищили суму винагороди, яку вимагають з Денисюка.

«З початку сума починалася від 1 млн дол., потім зросла до 1,5 млн дол., і в підсумку за закриття справи "такса" зросла до 2 млн дол. Це все повинно бути зафіксовано», - сказав він, повідомивши, що такі «розмови» з «переговорниками» в ГПУ тривали понад 10 годин.

Вілков також зазначив, що сторона захисту вимагає від генпрокурора Луценка «вжити відповідні заходи... для передачі справи Дениюска в інше слідче управління для його об'єктивного розслідування».

За словами правозахисника, Денисюк у цій справі формально не міг отримати статус підозрюваного, оскільки є чинним адвокатом і «сьогодні незаконно залишається під вартою», а фактично його звільнення з податкової за Януковича розбиває аргументи звинувачення у нібито причетності до «схем Клименка».

Нагадаємо, 23 серпня у Facebook адвокат екс-глави ДПІ у Подільському районі Києва Олексія Ярошенка Юрій Іващенко заявив, що його підзахисний помер від серцевого нападу.

Адвокат стверджував, що, «за інформацією близьких, на Ярошенка жорстко тиснули з військової прокуратури, схиляли до угоди зі слідством, погрожували кримінальним покаранням йому і його родині».

 

 Календар подій та новин
лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Тел.: +38 067 676 8899mediamaidan.info@gmail.com,