uaru
Тел.: +38 067 676 8899
mediamaidan.info@gmail.com,
Відключення аналогового телебачення в Україні загрожує інформаційною небезпекою (відео) * Пташенята Пшонки під крилом Матіоса виросли в запеклих стерв'ятників * Керівництво країни повинно негайно звільнити очільників Держспецзв’язку і Концерну РРТ (Відео) * Петиція щодо обмеження повноважень військової прокуратури заради підвищення обороноздатності України. * Главный военный прокурор Анатолий Матиос собрался в отставку. Известно имя «преемника» *

Петиція щодо обмеження повноважень військової прокуратури заради підвищення обороноздатності України.

18:18 20 жовтня 2017
Петиція щодо обмеження повноважень військової прокуратури заради підвищення обороноздатності України.

https://petition.president.gov.ua/petition/40286

Останні гучні скандали у військовій та оборонній сферах (підрив боєприпасів, публічне звинувачення керівництва ВПУ в корупції та зловживанням повноваженнями, постачання неякісної зброї ЗСУ, через яку гинуть солдати, викриття системи неякісного харчування, та ін.) спонукають до перегляду ролі і завдань, які мають бути покладені на військову прокуратуру України.
Зокрема, виникає дуже великий, абсурдний і небезпечний для Держави Україна дисонанс між тим, чим сьогодні фактично займається ВПУ і реальним становищем справ у військовій та оборонній сферах.
По тих діях, що сьогодні висвітлюються в ЗМІ складається враження, що головні завдання військової прокуратури на сьогоднішній момент - це затримання колишніх податківців, дрібних контрабандистів та регулювання економічних відносин між Україною та тимчасово окупованими територіями. А ще - розслідування гучних політичних вбивств на кшталт вбивства російського депутата Вороненкова. Тобто, активність у тих сферах, які взагалі не належать до юрисдикції ВПУ, не відносяться до її підслідності. 
В той час, як реальні військові та оборонні проблеми, від яких напряму залежить безпека України, залишаються поза увагою контролюючого ока ВПУ. По суті, нема кому розслідувати причини вибухів на складах, причини підривання нових мінометів, нема кому ловити нелегальних торговців зброєю, розслідувати причини “самогубств” серед військових у зоні АТО, розслідувати корупцію у військовому керівництві, розслідувати поставки неякісної зброї. А численні військові злочини бойовиків та російських найманців на території ЛНР-ДНР взагалі ніхто не розслідує. Чому? Бо всі наявні сили зайняті на втручання в економічні, торгівельні, політичні та інші ситуації, які дуже часто взагалі жодним чином не пов`язані з темою війни або армії. Такі дії, напевно, приносять керівництву ВПУ на чолі з А.Матіосом багато особистих дивідендів, але в жодному разі не слугують наведенню порядку у військовій та оборонній сферах, а навпаки, підривають з середини обороноздатність країни та розкладають бойовий дух українських військових. Останнім часом з’явилось багато відверто сфабрикованих справ проти героїв та патріотів, які дійсно зробили щось значиме в цій неоголошеній гібридній війні Росії проти України. 

Крім того, виходячи з аналізу, який провели поважні досвідчені правники Народний депутат кількох скликань - Кармазін Юрій Анатолійович, перший генеральний прокурор України, екс-суддя Конституційного суду України - Шішкін Віктор Іванович, екс-Голова Конституційного Суду України Домбровський Іван Петрович, стосовно діяльності Військової прокуратури на чолі з Анатолієм Матіосом, (прес-конференція в інформагенстві “Українські Новини” 10.10.2017) можна зробити висновок, що Військова прокуратура поступово перетворюється на репресивний орган, який фактично призначає обвинувачених: мова йде про факти фабрикації справ, підробку документів, наклепів, порушення презумпції невинуватості, вимагання величезних хабарів з обвинувачених тощо. Тобто Анатолій Матіос в своїй структурі фактично організував ОПГ, яке займається рекетом нового часу. І якщо цю людину вчасно не зупинити в державі може виникнути багато біди, адже в нещодавно оприлюдненому зверненні прокурорів військової прокуратури йдеться про те, що замість того, щоб займатись прямими своїми обов’язками Анатолій Матіос збирає компромат на вище керівництво держави, що може призвести взагалі до дискредитації української державності вцілому. 
Виходячи з цього, вимагаємо:
1) Обмежити повноваження військової прокуратури України виключно проблемами військового, армійського характеру та оборонного сектору. Ця сфера зараз як ніколи потребує постійної уваги та контролю з боку військової прокуратури, а відволікання уваги ВПУ на інші теми, не пов’язані із війною та армією, втручання ВПУ у громадянські, економічні процеси, може призвести до колапсу як армії зокрема, так і обороноздатності України як такої, що несе пряму загрозу суверенітету та незалежності Держави. Цього не можна допустити!
2) Відсторонити та звільнити Анатолія Матіоса від займаної посади разом з його заступниками, частина яких має близьких родичів які обіймають високі посади в ЛНР та ДНР, 
3) Перевірити факти вимагання мільйонних хабарів керівництвом Військової прокуратури, провести розслідування та притягнути винних до відповідальності.
4) Передати всі справи підслідності НАБУ у відповідний правоохоронний орган.Календар подій та новин
березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Тел.: +38 067 676 8899mediamaidan.info@gmail.com,